FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8321632
nr 832 1632
CHAIRS
4 pcs, 1950s, wear.
4 st, 1950-tal
Condition: slitage
SEK 800
Monday June 3 2013
at 19:57:24
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr